12 Mart 2010 Cuma

Lady Gaga - Birmingham Konseri

Lady Gaga Birmingham Konserinde yine çılgınca bir kıyafet giymiş.Amacı her zamanki gibi kıyafetleriyle adından bahsettirmek.


Siyah tonlar kullanılarak yapılan göz makyajı ile gözlerini bir baykuş gözlerine dönüştürmüş.Kıyafeti, saçı ve makyajı ise baştan aşağı uyumsuz...

Koyu Mavi kıyafetinin altını mini etek şeklinde kombinleseydi eminim daha şirin görünürdü.Gaganın bunu bildiği halde özellikle rüküş kıyafetler seçtiğini düşünüyorum.1986 doğumlu olmasına rağmen,Sırf reklam yapmak için, yaşına yakışmayan ağır makyajları ve kıyafetleri tercih ediyor.

Konser için hazırlanan, dans kareografinisinde, sahneye getirilen arabanın üzerindeki hac işareti dikkatimi çekti.Hepimizin bildiği gibi hac hristiyanların kutsal işaretidir.Gaga, kareografi içerisinde neden bu işarete yer verdi bilemiyorum, konseri izlemeye gelenler içerisinde sadece hristiyanlık dinine mensup insanlar mı vardı?Belli ki bu ayrıntı kimsenin dikkatini çekmemiş ama durum yorumladığım gibiyse, Lady gaga bu sebeple haklı olarak, eleştiri alacaktır.. 

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver