4 Şubat 2010 Perşembe

Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü yaklaşırken,herkesin hediye arayışında olduğunu görüyorum.E-alışverişin gittikçe yaygınlaştığına bakılırsa bu sevgililer gününde de hediyeler çoğunlukla internet üzerinden alınacak gibi.Hediye alınabilecek siteleri araştırırken güzel hediyeler de keşfettim.


İsme Özel Ayna; Kalp Modeli 7 cm çapında krom kaplama çift taraflı ayna Bir taraf normalden büyük göstermektedir İsim soyad yada 30 harfi geçmeyecek yazı yazılabilir .

Masaüstü Çanlı Saat Dekoratif Uyuya Kalamayacaksınız!Bu şirin görünen saat sabahleyin alarmı çalmaya başladığında bir canavara dönüşüyor. Yok yok şaka sadece alarmı birazcık kuvvetli :) Ayrıca bu saati size özel kılmak için içine sizin göndereceğiniz bir fotoğrafı basıyoruz. Unutulmayacak, güzel bir anı, güzel bir hediye olacak

Çay - kahve keyfinizi şimdi daha değerli hale getirebilirsiniz.Sihirli kupa ilk bakışta sıradan siyah renkte bir kupa gibi görünmesine rağmen içine çay, kahve vb. gibi sıcak içecekler konulduğunda aniden renk değiştirerek fotoğrafınızın çok net görülebildiği tamamen beyaz bir kupa haline gelir. Hem sahibi için hemde çevresindeki arkadaşları için çok keyifli bir üründür.


Maksimum 7 adet göndereceğiniz resimler karışık olarak uygun tasarım ile kupa üzerinde çoklu olarak görünecek şekilde baskı yapılmaktadır.


Baskı uzun ömürlüdür. Yıkarken ılık suda ve elle yıkamanız, bulaşık makinesinde yıkamamanız kupa bardağınıza yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.


Kupası üstün kalite porselenden üretilmektedir.


Dış kaplaması ithal kalıcı süblümasyon korumasıyla kaplanmaktadır.

Diğer hediye siteleri;
 
http://www.limango.com.tr
 
http://www.hediyeleradasi.com/
 
http://www.viphediye.com/
 
http://www.hediyeciyiz.com/
 
http://www.hangibiri.com/

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver