1 Şubat 2010 Pazartesi

Miniğimiz İçin Dualarınızı Bekliyorum :(
Birkaç gündür bloguma giriş yapamıyorum.Yalnızca yapılan yorumları yayınlayarak cevap vermeye çalışıyorum.Sebebi;en yakın çocukluk arkadaşım Sevgili Sude'nin, 5 yaşındaki minik kızı ilayda'ya türkiye saati ile 22.00 da Amerikada ilik nakli yapılacak.Hepimiz amerikadayız.İlaydanın aynı zamanda başka kronik hastalıkları da var.Bu yüzden doktorlar ameliyatın oldukça riskli olduğunu söylüyorlar.Birkaç gündür başta annesi olmak üzere hepimiz elimiz yüreğimizde bekliyoruz.Allah kimseyi sağlık ile imtihan etmesin.

Minik İlayda o kadar sevimli ve hayata tututan bir kişiliğe sahip ki büyümüşte küçülmüş zannederseniz.Duanın her zaman hayata ışık tuttuğuna inandığım için,Sizlerden ricam ilayda dan dualarınızı eksik etmemeniz...

Sevgiyle kalın..

7 yorum:

sine'mden dedi ki...

minik İlayda için dualarım sizinle...Sağlıkla dönün insallah...Şimdiden çok geçmiş olsun...

Nur dedi ki...

Allah yar ve yardımcıları olsun..İnşallah ameliyat çok başarılı geçer ve İlayda bir an önce sağlığına kavuşur...Geçmiş olsun..Dualarımız sizinle.

Ayşegül dedi ki...

çok çok üzüldüm... Yüce Rabbim acil şifalar versin. Allahım korusun, sevenlerine sevdiklerine sağlıkla kavuştursun inşallah.

YETENEK-SİZİN dedi ki...

Rabbim yarıdmcınız olsun. Bir an önce sağlığına kavuşup, mutlu mesut yaşayın. İnanın ne diyeceğimi şaşırdım dualarım sizinle...

sine'mden dedi ki...

umarım herşey yolunda gitmiştir ???
iyi haberlerinizi duyurmanızı bekliyorum.

Hayalbemol dedi ki...

Acil şifalar dilerim.

Neşetuana dedi ki...

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Ameliyat oldukça başarılı geçti :)Çok sağolun iyi dilekleriniz için..:)

muhasebe programları - indir - ilan ver