20 Şubat 2010 Cumartesi

Lady GaGa


Lady Gaga gerek Sanatsal açıdan gerekse modasal mevzularda özellikle son zamanlarda paparazilerin vazgeçilmezi haline geldi.


Layd Gaga olarak adlandırılan yıldızın gerçek adı;Stefani Joanne Angelina Germanotta 'dır.Lady Gaganın Doğum tarihi  28 Mart 1986 olmasına rağmen ağır makyaj ve giyimi sebebi ile epeyce ileri yaşlarda olan ama vucuduna estetik yaptırmış Ajda Pekkan'ı hatırlatıyor bana..


Lady GaGa' lakabını favori grublarından biri olan 'Queen'in 'Radio Gaga' isimli şarkısından almış.Son zamanlarda ise en çok sevilen ve internette tıklanma rekorkarı kıran şarkısının "Poker Face" olduğu söyleniyor.
Lady Gaganın kıyafetlerine bakılırsa bazen rüküş derecelerde giyinerek,absürd takılar ve çılgın makyajlar kullanıyor olsa bile birşekilde giydiği kıyafetin karakterine bütünerek kendisini sevimli göstermeyi başarabiliyor gibi değil mi?

 
Yaptığı müziğin yanında sansasyonel olayları ve giyimi ile de medyanın yakın takibinde olduğu Lady Gagayı "Marlin Monro" nun boşalan tahtına oturmuş gibi gördüm.Gaga,çağa ışık tutmuş,zamana göre değişmiş bir Marlin Morlo gibi görünüyor..

Benziyorlar Değil mi?

2 yorum:

Annekaz dedi ki...

iyi hoşda zerafetin z si yok bu kadında :P

Neşetuana dedi ki...

Anne Kaz;çok doğru ifade etmişsiniz :)

muhasebe programları - indir - ilan ver