15 Aralık 2009 Salı

Erkeğin aldattığını anlamanın 10 yoluİngiliz The Times gazetesinin haberine göre bir erkeğin aldattığını gösteren 10 ipucu var.

Yazar Charlotte Ward'ın kaleme aldığı “It’s Not Me, It’s You” (Ben Değil, Sen) kitabında erkeklerin aldatırken takındıkları tutumlar anlatılıyor.Aldattığını gösteren 10 işaret


1. Erkeğin kadınlara kaçamak bakışlar atması. Kimi zaman bu çok anlam taşımayabilir, erkek öylesine de karşı tarafa bakabilir, ama bakışları ayırt etmekte fayda var.
2. Twitter ve Facebook gibi internet üzeri sosyalleşme siteleri, insanların partnerlerini aldatmasını körüklüyor. Teknoloji ne kadar ilerlerse aldatmalar da o kadar ileri bir boyut ve sıklık kazanıyor. Cep telefonu da bunlardan biri. Partneriniz cep telefonsuz bir yere gidemiyorsa, emin olun bunda bir sorun var demektir.
3. Telefonlara cevap vermemesi, nerede olduğu sorusunu belirsiz yanıtlarla geçiştirmesi. Şüphe tohumlarınız zaten çoktan atıldı, değil mi?
4. Dış görünüşüne aşırı özen göstermesi. Bir anda metroseksüel bir erkek arkadaş mı oldu, hadi canım! Bunda bir iş var kızlar!
5. Burnunu kaşımak ve gözün içine bakamamak gibi bazı yalan sinyalleri vermesi.
6. Çarşaf değiştirmek gibi yeni huylar edinmesi. Sakın temiz olmak gibi bir rol üstlendiğini sanmayın.
7. Suçluluk duygusunun etkisiyle, gerçekte birlikte olunan esas sevgilinin üzerine düşme.
8. En ufak şeyden kavga çıkartma. En basit yol, en kurnaz ama kendini ele veren yöntem!
9. Başka insanlara da kendini garip hissettirme.
10. Bazen de hiçbir işaret göstermeme ki en korkutucusu da bu olsa gerek!

(Hürriyet)

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver