2 Aralık 2009 Çarşamba

BU MAİLİ 100 KİŞİYE GÖNDERİRSENİZ??


İnternet üzerinde bazı olaylar beni şahsen aşırı derecede strese sokuyor internet üzerindeki araştırmalarım kötü yorumlar kötü olaylar kötü adreslerden ziyade, aramızdaki çoğu kişiler yok VATANINA SAHİP ÇIK ! yok bilmem MEMKELET NEREYE GIDIYOR ? gibi mesajları Türk ve Osmanlı tarihimizi / Türkiye gündemini uzaktan yakından alakası olmayan kulaktan duyma hurafe ve uydurmalarla milleti ne kadar kötü bir duruma soktuklarının farkında değil.BU MAİLİ 3 GÜN İÇERİSİNDE 10 KİŞİYE GÖNDERİRSEN BAŞINA ÇOK BÜYÜK BİR TALİH KUŞU KONACAK / GÖNDERMEZSEN İÇİNDEN ÇIKAMADIĞIN BİR FELAKETİN İÇİNE DÜŞECEKSİN !(DUY DA İNAN :@,SAÇMALIĞA BAKIN)


Bu mide bulandırıcı sinir bozucu mailleri almaktan bıkmış durumdayim ayrıca maili alanlar ve forward (yönlendirenler) ; sadece provakasyona alet olmamakla birlikte provakasyonlardan bir gelir elde etmiyorsunuz Dertsiz başımızı derde sokamıyor + sürprizleri göremiyor + düşman işgali altındaki Vatan kurtulmuyor + Türkiyenin milyarlarca dolar olan borçlar ödenmiyor....

sizin hiç bir kazancınız yok sadece kişilerin morallarini bozmak insanlara zarar verenlere destek olmaktan başka...


Gaybı bildiğini idda etmek Allaha şıh koşmaktır neyin ne olacağını Allahtan başka hiçkimse bilemez , bu konuda yorum yapamaz , geleceği kimse göremez gördüğünü beyan eden kişi dinden çıkar !


Bu işlerden gerçek anlamda gelir elde eden kişilerin olduğunuda düşünmüyor değilim ...BU MAİLİ 100 KİŞİYE GÖNDERMEDİĞİM HALDE HALA HAYATTAYIM,BU TÜR MAİL GÖNDERENLERE İTİNA İLE DUYURULUR :)
HAA UNUTMADAN BU TÜR BİR MAİL ALDIĞIM BİRGÜN BAŞIMIZA BİR İŞ GELİRSE YUKARIDAKİ RESİMDE OLDUĞU GİBİ KARAKOLLUK OLABİLİRSİNİZ  :) :) ŞAKA BİR YANA AMAN DİKKAT BU TÜR SAÇMALIKLARA KESİNLİKLE ALET OLMAYIN,HERŞEYİN EN DOĞRUSUNU VE NE ZAMAN OLACAĞINI ANCAK ALLAH BİLİR..

2 yorum:

İSTANBUL'DAN AMERİKA'YA..İKİ AYAKLI DÜNYAM, BİR ORADA BİR BURADA.. dedi ki...

Bu tür maillerle reklam yollamak için bir sürü şirket mail adresleri topluyor hem de kullanılan aktif mailleri tespit etmiş oluyorlar..bende boyle maillere inanmıyorum inananlara da kızıyorum ;)

Neşetuana dedi ki...

Haklısınız,dediğiniz çok doğru.Aktif mailleri bu şekilde tespit ederek reklam amaçlı kullanıyorlar.

muhasebe programları - indir - ilan ver