28 Aralık 2009 Pazartesi

Bez Dolaplar

Haftasonu kıyafetlerimin ortadan kalkmasını sağlayacak bir dolap arayıp durdum. Neredeyse bütün mobilyacıları gezdiğimi söyleyebilirim. Beğendim dolaplar çok pahalıydı,uygun fiyatta olanlar bile çok küçük olmasına rağmen 100 TL den başlayan fiyatlar ile satılıyordu. Tahta dolap almaktan vazgeçtim.

Bez dolap olmasını istemiyordum aslında,çünkü bez dolaplar çok fazla ağırlık kabul etmiyor.İçini kıyafetlerle çok doldurduğunuz zaman fermuarında hemen yırtılma oluyor.

BU sitede aşağıdaki resimlerde olan bez dolapları buldum. Hoşuma gitti. Bildiğim klasik bez dolaplardan farklı olarak cici süslemeler yapılmış;

 .
Aylar sonra gelen düzeltme (07.10.1010) ; 1. resimde görünen Adore bez dolaptan, 45 TL'ye Şubat ayında  almıştım. Şekil olarak çok hoş ve şık görünse de hiç kullanışlı değil. Yaklaşık 1 ay sonra benim kıyafetlerime dayanamayarak, dolabın tekeri kırıldı. Şimdi kutusunda öylece duruyor. Tekerin aynısını bulabilirim ama bulmaya bile tenezzül etmedim, çünkü bu seferde çok kıyafet koyunca devriliyor. Kıyafetlerinizi bir leğene koyun daha iyi!
 
Eğer bez dolap almayı düşünüyorsanız, normal süssüz düz modeller var,yukarıdaki resimdeki gibi. Onlardan alırsanız daha kullanışlılar. Kardeşim ondan aldı 3 yıldır kullanıyor maşallah, benim süslü de böyle işe yaramadı işte :( Bu da bana ders oldu, bir daha süse göre eşya almam. :)

Bez Dolaplar, Bez Dolap, Bez Dolap Fiyatları

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver