18 Kasım 2009 Çarşamba

Hayatı DAYMOD'la"moda burda moda burda daymodda
 şık desenler sarar seni daymodda
 çeşit burda tarzın burda daymodda
 modanın ritmine takıl daymodla
 hayatın efsanesini daymodla..."  :)

   Birkaç gündür daymod'un reklam müziği dilime takılmış durumda.Öyle ki bu gece rüyamda Daymod reklamlarında oynadığımı ve bu şarkıyı söylediğimi gördüm.:)

   Şaka bir yana Daymod Çoraplar benim vazgeçilmezimdir.Kullanımından da çok memnunum.Ayrıca bir türk firması olduğu için kendileriyle gururlanıyoruz.1984'den beri bu işi kalite ve yenilikçi anlayışları ile yurtiçi ve yurtdışında devam ettiriyorlar.

   Çorap bir bayanı güzel gösteren nitelikler arasında mutlaka yer alıyor.Güzellik ile kendine güvenimizin daha çok arttığı bilimsel olarak da kanıtlanmış bir gerçek olduğuna göre,günlük yaşamımızda da giyimimize dikkat etmeliyiz.Modayı takip etmek zorunda değiliz,bazen kıyafetlerinizdeki küçük değişiklikler ile modayı takip eden bir bayandan bile daha şık görünebilirsiniz.Daymod çorap farklı seçeneklerdeki çorap desenleri ve kalitesi ile bayanlara güzellik kapılarının anahtarını veriyor.Aynı zamanda korumalı yapısı ile hijyen konusunda tereddüt edilmeyecek bir marka..


  En önemlisi de "Türk  Malı" olması.Bilinçli olalım çevremizdeki insanları da bilinçlendirerek "türk"malı kullanımlarının artmasını sağlayalım;TÜRK'ün malı yurdun malı demektir...

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Daymod hakkıdaki düşüncelerinizin bir çok kısmında hemfikir olduğumuzu söyleyebiliriz. Ama bir gerçek varki oda çorabın hammaddesi olan nylon iplikler yurdumuzda neredeyse yok gibi. Hangi firma olursa olsun hammaddeyi ithal etmek zorunda. Bu deek oluyorki ürün tamamen türk malı değil. Ama işçilik ve tasarım türk oluyor. Ayrıca küçük bir tüyoda ben vereyim. Daymod olsun Penti olsun yada başka model bu ürünleri uygun fiyata online olarak satın alabileceğiniz bir yer var. www.supercoraplar.com u ziyaret etmenizi önerebilirim. En azından site Türk birde erkeklere de yakında külotlu çorap giydireceğiz. Pentinin duyduğuma göre böyle bir çalışması var. Türk erkeklerindende ciddi bir talep olduğunu bir çok forum sitesinden takip etmiştim. Saygılarımla... Suzanna...

muhasebe programları - indir - ilan ver