14 Kasım 2009 Cumartesi

Burçlar,Yay Burçlarına Müjdem Var :)

Dünyaca ünlü 100 kişinin burçlarının incelenmesi sonucunda, yıldız olmaya en yatkın burcun Yay olduğu ortaya çıktı.
İnsanların ünlü bir yıldız olma ihtimalinin burçlarında gizli olduğu belirtildi. Daily Mail gazetesinin haberine göre, dünyaca ünlü 100 kişinin burçlarının incelenmesi sonucunda, yıldız olmaya en yatkın burcun Yay olduğu belirlendi.


Araştırmaya göre, şöhrete erken yaşta ulaşan her 5 dünya starından biri Yay burcundan. Yay burcu ünlüleri arasında Frank Sinatra, Jimi Hendrix, Tina Turner, Britney Spears ve Scarlett Johannson yer alıyor. Gösteri dünyasında en başarılı olan burçlar sıralamasında Yay’ı Başak ve Yengeç izliyor.


Daily Mail’den Astrolog Jonathan Cainer, bu bulgulardan ve burçların özelliklerinden yola çıkarak, hangi burcun hangi mesleğe daha yatkın olduğunu yazdı.
Koç (21 Mart-20 Nisan): Hırslı, enerjik ve iddialı Koç’lar herkesle çatışmaya girmeye hazırdır. Askeri lider, politikacı ya da başarılı bir girişimci olabilirler.
Boğa (21 Nisan-21 Mayıs): Şöhret olmaya en uzak burç olan Boğa’lar, çok çalışmayı sever ve alacakları karşılıktan ziyade elde edecekleri sonuca odaklanırlar. Boğa’lardan iyi aşçı, zanaatkâr, iş adamı, bankacı olur.
İkizler (22 Mayıs-22 Haziran): Olaylara farklı açılardan bakabilen İkizler burçları, araştırma, ticaret, iletişim, gazetecilik, eğitim gibi alanlarda çalışmaya uygundur. Rekabetçi yapıları sporda da başarılı olmalarını sağlar.
Yengeç (23 Haziran-23 Temmuz): Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olan ve kendilerinden bekleneni yapmaya çalışan Yengeç’ler hemşire, aşçı, bakıcı olabilirler.
Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos): Kendilerini yaptıkları işe adayan, sadakat duyguları güçlü olan ve insanları mutlu etmeyi seven Aslan’lar adalet eylemcisi ya da özgürlük savaşçısı olmaya çok uygundur.


Başak (24 Ağustos-23 Eylül): Başkalarının hatalarını fark ettirmeden telafi etmekte başarılıdırlar. Görev bilinci güçlü olan Başak’lar kendilerine cazip gelen her alanda başarılı olurlar.


Terazi (24 Eylül-23 Ekim): Sanat, müzik, güzellik ve kalite kontrolünde başarılı olan Terazi’ler aynı zamanda cevabı bilinmeyen sorular sordukları için hem birlikte çalışması zor bir insan hem de çok faydalı bir iş arkadaşı olabilirler.


Akrep (24 Ekim-22 Kasım): Başkalarının ne düşündüğünü çok iyi anlayabilen Akrep’ler aynı zamanda açık sözlü ve kararlıdır. Hipnotizmacı, terapist, şifacı, yazar, araştırmacı ve gazeteci olmaya çok uygundurlar.


Yay (23 Kasım-21 Aralık): Yıldız olmaya yatkın olmaları, doğuştan gelen bir coşkuya sahip olmalarıyla açıklanabilir. “İmkânsız” sözcüğünü sevmeyen Yay’lar hukuk, yayıncılık, etkinlik yöneticiliği, keşif gibi alanlara yönelmeye eğilimlidir.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak): Sorumluluk sahibi ve güvenilir insanlar olan Oğlak’lar, organizatör, yönetici, başkan, mali işler müdürü, hâkim olabilirler.
Kova (21 Ocak-19 Şubat): İnsan davranışlarını gözlemleme yeteneği olan Kova’lar için en uygun görülen mesleklerden biri sosyologluktur. Aynı zamanda olağanüstü motive etme yetenekleri sayesinde iyi takım lideri de olurlar.


Balık (20 Şubat-20 Mart): Çok yönlü insanlar olan ve hayallerinin peşinden gitmeyi seven Balık’lardan sıklıkla şifacı, şair, ressam, dalgıç çıkar.


Kaynak:Milliyet

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver